menu

Spedycja

Gdynia 81-337, ul. Rotterdamska 3 zobacz na mapie
Nazwa Stanowisko E-mail Telefon Telefon komórkowy vCard
Małgorzata Zając Kierownik Spedycji

m.zajac@terramar.pl

58 744 79 10 605 434 561
Agnieszka Czapnik Z-ca Kierownika

a.czapnik@terramar.pl

58 744 79 13 601 371 815
Tomasz Braszka Spedytor

t.braszka@terramar.pl

58 744 79 16 693 130 404
Jarosław Dawidowski Spedytor

j.dawidowski@terramar.pl

58 744 79 12 601 156 396
Beata Domańska Spedytor

b.domanska@terramar.pl

58 744 79 11 691 508 200
Izabela Dudzicz Spedytor

i.dudzicz@terramar.pl

58 744 79 17 601 483 821
Waldemar Kujawa Spedytor

w.kujawa@terramar.pl

58 744 79 22 601 280 094
Anna Leżyńska-Rompczyk Spedytor

a.lezynska@terramar.pl

58 744 79 14 601 953 213
Adam Grajewski Spedytor

a.grajewski@terramar.pl

58 744 79 18 605 600 038
Dorota Nowotarska Spedytor

d.nowotarska@terramar.pl

58 744 79 15 785 882 577
Łukasz Myszk Spedytor

l.myszk@terramar.pl

58 744 79 19 661 914 026
Joanna Szczypka Spedytor

j.szczypka@terramar.pl

58 744 79 24 601 483 806
Małgorzata Zegarek Spedytor

m.zegarek@terramar.pl

58 744 79 23 607 855 349
Agnieszka Reikowska Asystentka spedytora

a.reikowska@terramar.pl

58 744 79 25 661 601 850
Ronald Bondar Asystent Spedytora

r.bondar@terramar.pl

58 744 79 02 605 600 751
Izabela Zając Asystent Spedytora

i.zajac@terramar.pl

58 744 79 92 723 002 543

Skontaktuj sie z naszym pracownikiem:

Proszę wypełnić formularz.

Dziękujemy za kontakt.